לקוחות מספרים עלינו

דניאל לוי- רו"ח

ראש פינה


אלי ושירי שיפצו אצלי את המשרד בראש פינה. אלי ושירי ליוו אותי לפני השיפוץ, בשיפוץ ולאחר מכן עם כל הלב. השיפוץ יצא מדהים! המקצועיות, הידע בתחום של אלי באו לידי ביטוי והתוצאה מדהימה . ממליץ לפנות לאלי ושירי לקבלת חווית שיפוץ שלא הכרתם.

יוחאי פלדמן

קיבוץ שמיר


לדעתי, אלי יפת הוא מקצוען אמיתי! כבר עשינו איתו 3 שיפוצים גדולים בבית!! תמיד מסודר, תמיד נקי בסוף יום העבודה וכשהכל גמור, הפינישים? - סוף הדרך!!! ואנחנו מרוצים .

קלין שפירא

ראש פינה


אלי יפת וצוותו, מהימנים, אמינים, מיומנים ושווים כל אגורה! מבחינתנו, כל שיפוץ, קטן כגדול, אלי יפת הוא הכתובת שלנו!

ראיסה קופרניאנובה

נוף כנרת


תודה רבה על עבודה מקצועית, איכותית, קפדנית ומהירה!

יהודה אופיר

כפר חרוב


שלום לכולם אלי יפת וחבורתו ביצעו אצלי בבית שיפוץ מקלחת בצורה מהירה ומקצועית לשביעות רצוננו. ממליץ בחום.

יגאל בר-אילן

כורזים


אלי יקירי, רציתי להודות לך על העבודה המדהימה שעשית בהקמת הצימר שלנו "מקום יפה לשניים" בכורזים בראשית 2015. פניתי אליך עם דרישות משוגעות לחלוטין, ואתה בטוב חינך נטעת בי ביטחון שהכל אפשרי. מה שגרם לי להמשיך להיתפרע עד לקבלת התוצר הסופי, צימר לתפארת בסטנדרטים הכי גבוהים.

לורי בול

קיבוץ שמיר


אלי עובד עם ערכים וסטנדרטים המצופים במקומות הכי איכותיים בחו"ל - כל פרויקט הוא בייבי שלו, והוא והצוות המוכשר מבצעים עבודה באיכות ומיומנות מרבית ובאווירה נעימה ביותר. התוצאה היא יופי עם מינימום בלאגן, פרפקציוניזם בפרטים הקטנים, ניקיון במשך כל שלבי העבודה וחיוכים כל היום. אני כבר נהנית מן המקצועיות של אלי בפעם השנייה עם שיפוץ שירותים הפעם. מרוצה ביותר וממליצה בחום!

סיגל גדול

ראש פינה


אלי יפת הגיע אלינו לטיפול בבעיית עובש קשה שאף מומחה לפניו לא הצליח לפתור או לאתר את הסיבה לה. מעבר לטיפול המקצועי ואיתור הבעיה, העבודה התבצעה בנעימים עם צוות מקסים, עם חיוך, בלי להפריע (פרט למינימום ממש) למהלך החיים הרגיל של הבית, ובצורה נקיה באופן מופתי. תודה על עבודה מקצועית ונעימה, הרבה מעבר למה שאפשר לצפות !

ציפי מולד

כורזים


אלי, רואה כל פרט. עובד בחריצות. ממוקד בעבודה שלשמה הגיע. משתמש בחומרים טובים. נותן המלצות מקצועיות. שיפוצים דורשים חשיבה ותיקון גם של טעויות שהקודמים עשו או בלאי שהזמן יוצר. אלי רואה במלאכתו אתגר ונוטל אחריות אישית על עבודתו. העובדה שאלי עובד נקי היא מחמאה המצטרפת למחמאות המתייחסות ליכולתו לפתור בעיות מבניות וליטול אחריות מלאה על ביצוען גם לטווח הארוך. יש על מי לסמוך!!

בלהה איילון

כפר הנשיא


כשמדובר באיכות החומר והמוצר, ובאנושיות שבאדם, מבחינתי זה רק אלי ושירי יפת האהובים. רעיונות מבריקים, עבודה יסודית ונקייה. לא מתפשרת! התחלתי בהכנת חדר הקליניקה והמשכתי בעוד עבודות בבית מגורי. מכירה הרבה שיפוצניקים, אך לא מחליפה את אלי היקר. ברור שאנחנו ממשיכים בקרוב בעוד פרויקט. מודה לכם על הכל. הכי חשוב כולנו מרוצים. אוהבת ומאחלת הצלחה רבה.

יעל ברם

עמוקה


אלי והצוות, היה לנו לעונג לארח אתכם אצלנו בעמוקה. אישיותכם הנעימה, המקצועיות, העבודה המדויקת, הניקיון, ההקשבה והחיבור לרצונות שלי והזרימה עם סגנון הבית הפכו את השיפוץ לעונג. תודה רבה רבה, ממליצה עליכם בכל הזדמנות ובטוחה שעוד נפגש. בהערכה רבה יעל ברם.

אורלי גל

אלמגור


לפני חודש ההורים שלי ארזו מזוודות וטסו לשלושה שבועות טיול. הבקשה שלהם היתה לחזור לבית עם צבע חדש על הקירות. מיד פנינו לאלי יפת. קיבלנו הצעת מחיר הוגנת מאד וקיבלנו תמורה מלאה לכל שקל!!! גם צבעו יפה יפה, גם השאירו בית נקי וגם עמדו בזמנים. והכי חשוב- ידעתי שאני יכולה להיות שקטה ולסמוך בעניים עצומות. ההורים שלי היו מאד מרוצים!!! ממליצה בחום. שירות ומקצועיות חמישה כוכבים!!!

נאורה דובר

אלמגור


לאלי ושירי יפת היקרים, קצת "היסטוריה"- רציתי לשפץ, חיפשתי קבלנים, קבלתי הצעות מחיר, אך מרגע שפגשתי בכם, נעשה מאמץ הדדי שנעבור חוויה זו ביחד. זכורים לי דבריך, אלי- "כשמוציאים כסף על חופשה- מצפים להנות, אז מדוע לא נהנה מהוצאת כספים על שיפוץ? כמובן שהתחברתי ונהניתי בכל ומכל שלבי התהליך. התחלנו התהליך ביולי 2014 , כאשר ביקרתי בבתי המשופצים שאיתם נשארתם חברים ושלא חסכו מחמאות עליכם. בדצמבר החל השיפוץ שנמשך כ 4-5 חודשים, כשהקפדתם ליצור , קודם כל, מתחם נאות למגורי (נשארתי לגור בבית) שכלל סגירת פתחים בוילונות פלסטיק ואפשרות לסגירת הבית כל יום לאחר העבודה. כל יום נפתח בחיוך רחב שלך ושל אולג בתוספת חיבוק חם. לאורך כל היום- מצב רוח של יצירה ועשיה, וכשצריך, דיון ופתרון סוגיות תכנון ובניה. וכמובן- הכל מלווה במוזיקה שבקעה מהרדיו שהבאתם. הקפדה על עבודה מדויקת, מקצועית ויפה ! הקפדה על סדר וניקיון בבית ובחצר, ובכל סוף שבוע- נקיון יסודי שכלל גם שטיפת רצפה. לאורך כל התקופה – הורגשו החשיבה ותכנון העבודה לכל יום. הרסנו קירות, בנינו קירות ובכך ,כמובן, השתנה קצת המבנה הפנימי של הבית. ידעת שה"שגעון" שלי הוא מקלחת ויצרת חדר רחצה מהמם. הריצוף בכל הבית- נהניתי מכל רגע. והדק והפרגולה- לחצת להגדיל- ואני מברכת כל יום. ה ד י ו ק !! עד היום איני מבינה איך הצלחת להגיע ל"גובה 0" עם הבית הקיים. מדהים. היית פתוח לרעיונות (כמו ה"שטיח" במרפסת) וקבלת ברוח טובה שינויים ,גם לאחר הביצוע, כמו החלפת רצפה במקלחת ושינוי גודל קיר הגבס במטבח. היושר והכנות- למשל : צביעת חלונות העץ הישנים- הסכמת לבצע למרות שהתרעת בפני שזו לא תהייה עבודה יסודית של שיפוץ העץ. התוצאה ענתה על הציפיות ומשתלבת יפה עם חלונות האלומיניום החדשים. אין מספיק מילים, ותודה מיוחדת לאולג המקסים שהחברות והעזרה ההדדית ביניכם תרמה המון לאווירה המדהימה שהייתה כל יום.(איזה כף היה לאכול איתכם). וכמובן, כמובן, כמובן – ש י ר י – אשתך המדהימה שהייתה כל הזמן בקשר, סבלנית, מעודדת, מייעצת, בודקת ושותפה מלאה בחוויה, לפני , בזמן , ובסיום השיפוץ. אחרי חודשים של שיתוף פעולה במתחם אחד, היה קצת מוזר להיפרד והקשר הטלפוני נמשך להתייעצויות ופתרון בעיות. ולסכום: מאושרת מהשיפוץ , נהנית מכל רגע ומודה לכל "צוות יפת". תודה תודה מכל הלב כל טוב, בריאות ואושר נאורה


Call Now Button